The New World

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gidiyorum

Misafir
    Misafir

Gidiyorum Empty Gidiyorum

Mesaj tarafından Misafir Cuma Eyl. 04, 2009 9:04 pm

Arkadaşlar!
    Herkesin dikkatine.Ben siteden ayrılıyorum.İster bu mesajı okuyun ister okumayın.BÜyük bir ihtimal ben yazdıktan sonra bu mesaj size ulaşamadan silinir yada konu kilitlenir.Neyse...
    Gördüğüm üzere ana kurguya eklenmemişim ve adminlerin "Safkan" apmaya çalıştığı kişi eklenmiş.Hatta o kadar ki adminin kendisi bile eklenmemiş.BU SİTEDE KURGU YAPMAK BİLİNMİYORSA YAPILMAMALIDIR!!
    Ya kurguya herkes katılır yada kurgu kişisiz olarak üstü kapalı anlatılır.
    Bu sitede level sistemi getirmeye çalıştım ve kimse benimsemedi.Ayrıca sitede ayrımcılık yapıldığına ve herkesin kendi arkadaşını "Safkan" yapmaya çalıştığına şahit oldum.Ben bile kendim rp yazarak Safkan olacaktım.Ancak sadece "Arkadaş" ve "Admin" kıyağından dolayı herkes safkan olabiliyor.Bu da bir tutarsızlık olduğunu gösterir.Ben bir stede adminlerin ve üyelerin eşit olması gerektiğine ve herkese eşit davranılması gerektiğine inanıyorum.Ancak adminlerde dahil sadece admin oldukları için en üst seviyeye gelmek isteyen insanları anlayamıyorum.Ben şuna inanıyorum ki ben siteden çıktıktan sonrada bu sistem devam edecek.Ancak adminler bunu yapmadıklarını söyleyeceklerdir buna da eminim.Lütfen bu duyurumu dikkate alın ve bir level sistemi getirin.Bir sitede yüksek seviyeliler olduğu gibi düşük seviyelilerde olmalıdır.Ancak adminlere bir önerim var;
    Eğer bir siteye level sistemi yapmazsanız bu site büyük bir ihtimal ya aşk sitesine döner yada sidik yarışından geçilmez.Neyse çok konuştum
    Saygılarla güle güle herkese
    Misafir
    Misafir

Gidiyorum Empty Geri: Gidiyorum

Mesaj tarafından Misafir Cuma Eyl. 04, 2009 9:12 pm

EDİTLENMİŞTİR.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:22 am