The New World

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirler-Kurtadamlar

Misafir
    Misafir

Vampirler-Kurtadamlar Empty Vampirler-Kurtadamlar

Mesaj tarafından Misafir Perş. Eyl. 03, 2009 2:49 pm

Arkadaşlar ben şöyle birşey düşündüm:
    Aynen Vampire Knighttaki gibi bir düzen:
    Safkan vampir(A Seviye)
    Soylu vampir(B seviye)
    Normal Vampir(C seviye)
    Level E olmaya yaklaşan İnsan(D seviye)
    En düşük seviye vampir(E seviye)

Safkan bir vampir insanı ısırdığında o insan ilk önce D seviyeden başlar.Sonra Safkan vampir ona kendi kanından vermezse 1 ay içerisinde E sınıfı vampire dönüşür ve safkan veya soylu vampirler tarafından öldürülür.Ancak site içerisinde bir soylu vampirin insan ısırması yasaktır.Bu yasakları kırabilen Safkan Vampirler bile insan ısırmaktan mahrumdur.C sınıfı veya D sınıfı bir vampirseniz asla Soylu vampir veya Safkan vampir olamazsınız.E sınıfı bir vampirden asla D sınıfına dönüşemezsiniz.Eğer ısıran safkan vampir D sınıfı vampire kanını verirse D sınıfı vampir C sınıfı bir vampire dönüşerek normal bir vampir olur.E sınıfı olma tehlikesinen kurtulur.

Kurtadamlar içinse şu:
    Safkan Kurtadam(A Seviye)Bu tip insan iken tamamen kurda dönüşebilir.
    Soylu Kurtadam(B Seviye)İnsandan kurtadama dönüşürken biraz daha insanımsı bir görüntüsü olur.
    Normal Kurtadam(C Seviye)Bu karakterler normal kurtadam gücüne sahip olur.Soylu Kurtadamı Ve bir safkanı yenemezler.Daha çok onların yardımcıları gibidirler
    Level D:Sonradan kurtadam olmuş insan.Çok fazla özel güçleri yoktur ve kendilerini kontrol altına alamazlarsa tehlikeli olurlar
    Level E:Tamamen vahşileşmiş ve etrafındakileri tanımadan zarar veren kurtadam.Bunlar daha çok köpek gibidirler.

Safkan Vampirlerin Özellikleri:
    +Gözalıcı Güzellik
    +İnsanüstü güç
    +Benim tarafımdan belirlenen özel güçler(Su-Ateş-Toprak yönetme gibi)
    +Zırhlı vücut
    +Hızlı iyileşme
    +Hızlı koşma
    +Yaşlanmamak
    +Aynada gözükmemek
    +Uçmak(süperman gibi değil sadece çok yükseğe zıplamış gibi)
    +Isırdığı kişiyi isterse vampir yapmak(istemezse ısırdığı kişiyi öldürebilir)
    +Kana olan bağımlılık
    +Başka yiyeceklerde yiyebilmek(sadece tadını alamaz)
    +Ölümsüzlük

Soylu Vampirlerin Özellikleri:
    +Zırhlı vücut(Safkanlardan biraz daha alt seviye)
    +Hızlı iyileşme
    +Yaşlanmamak
    +Kana olan bağımlılık
    +Aynada gözükmemek
    +Ölümsüzlük(Doğal yollarla ölmez.Ancak diyelim ki paramparça oldu kalbi yakıldı falan filan o şekilde ölür ama zaman ile ölmez)

Normal Vampirlerin Özellikleri:
    +Kana olan bağımlılık
    +Yaşlanmamak(Safkan ve soyluya göre daha hızlı)
    +Aynada gözükmemek

D sınıfı vampirin Özellikleri:
    +Kendine ait bir silahın olması(Fantastik olabilir.Mesela kılıç.Ancak ateş kılıcı gibide olabilir)
    +Kana olan bağımlılık
    +Aynada gözükmemek

E sınıfı vampirin özellikleri:
    +Kana olan bağımlılık
    +Aynada gözükmemek
    +Yırtıcılık(Artık kendini kaybettiği için hiçbirşey bilmeden bir hayvan gibi etraftakilere saldırır)

Kurtadamlarin Özellikleri:
    +Vücudunu kaplayan zırhımsı tüyler
    +İnsanüstü güç
    +Benim tarafımdan verilecek özel güç
    +Zırhlı vücut
    +Vampirlerden biraz daha az hızlı koşma
    +Yaşlanmak(ancak yinede daha yavaş yaşlanıyor.100 yaşındaysa 50 gibi gösteriyor)
    +Çok yükseğe zıplayabilmek
    +Keskin pençeler
    +Kesici dişler

VAMPİR OLABİLMEK İÇİN BANA EN AZ 10 SATIRLIK BİR RP YAZIP PM-ÖM İLE YOLLAMAK GEREKİR.
    KURTADAM OLABİLMEK İÇİN BANA EN AZ 5 SATIRLIK BİR RP YAZIP PM-ÖM İLE YOLLAMAK GEREKİR.
    BEN ONAYLADIĞIMDA RÜTBENİZ VERİLECEKTİR.
    NEDEN VAMPİRLERE 10 SATIR KURTADAMLARA 5 SATIR İSTENİYOR DERSENİZ VAMPİRLER ÖLÜMSÜZ VE ÇOK GÜÇLÜDÜRLER.BU YÜZDEN ETRAFTA ONLARCA KENDİNİ BÜYÜK GÖREN İNSAN GÖRMEK İSTEMEYİZ.BUNUN İÇİN SADECE HAK EDENLER VAMPİR OLACAKTIR.KURTADAMLAR VAMPİRLERİ ÖLDÜREBİLİR.KURTADAMLAR ÖLÜMSÜZ OLMADIĞI İÇİN ONLARA EN AZ SATIRLIK BİR RP İSTEDİM.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 7:06 pm